Montaż klimatyzacji Kielce

KLIMATIM oferuje profesjonalny montaż klimatyzacji zarówno dla domu, biznesu i przemysłu. Od lat świadczymy kompleksowe usługi w branży chłodnictwa, dlatego u nas zawsze można liczyć na najwyższej jakości usługi, ale też konkurencyjne ceny. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą! Nasza firma mieści się na terenie miasta Kielce, jednak realizujemy zlecenia także w innych lokalizacjach. 

montaż klimatyzacji kielce

Montaż klimatyzacji Kielce

Proponowany przez nas montaż klimatyzacji to ukłon w stronę wygody klientów. Dlaczego? Jest to związane z kompleksowością usług. Doradzamy jeszcze na etapie wyceny, by dostarczyć najlepiej dopasowany projekt dla danego obiektu, zarówno pod względem rozplanowania systemu, jak i zastosowania konkretnych urządzeń. Kiedy przeprowadzimy już montaż klimatyzacji, nasza współpraca nie będzie zakończona. Oferujemy bowiem profesjonalne usługi serwisowe oraz serwisy gwarancyjne, dlatego klient może mieć pewność, że nawet nagła usterka zostanie szybko zreperowana, a urządzenia będą skutecznie chłodziły obiekt przez długi czas. Posiadamy uprawnienia UDT i SEP, które dowodzą jakości naszych usług.

MASZ PYTANIA?

Zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy, nasz dział wsparcia jest do Twojej dyspozycji!

Zawsze jesteśmy terminowi i otwarci na sugestie klienta. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Nasz zespół składa się wyłącznie z wykwalifikowanych specjalistów posiadających konieczną wiedzę i umiejętności.

 

W razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Osoby ciekawe naszych dokonań mogą zapoznać się z dostępnymi na stronie realizacjami.