+48 570 097 549

Odgrzybianie klimatyzacji Kielce

Posiadanie klimatyzacji jest dziś coraz bardziej powszechne. Ponadto z pewnością pozytywnie wpływa to na komfort osób przebywających w pomieszczeniach w nią wyposażonych, jednak trzeba pamiętać, że konieczne jest przeprowadzanie regularnych prac serwisowych. Nasza firma oferuje profesjonalne odgrzybianie klimatyzacji. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Kielcach, jednak usługi kierujemy do klientów z całej Polski!

 

odgrzybianie klimatyzacji kielce

 

Odgrzybianie klimatyzacji Kielce – dlaczego to jest konieczne?

Eksploatacja urządzeń do klimatyzacji jest związana z gromadzeniem się wilgoci w klimatyzatorze. Jeżeli nie jest on regularnie czyszczony, a filtry nie są efektywne, to w owych urządzeniach mogą zagnieździć się niebezpieczne dla zdrowia substancje. To nie wszystko, ponieważ klimatyzacja w takim stanie wydziela niemiły zapach, pobiera więcej energii elektrycznej i pracuje głośniej. Podobne prace serwisowe są szczególnie konieczne w przypadku sporych obiektów, ponieważ czyszczenie kanałów jest pracochłonnym zadaniem, jednak to w nich może gromadzić się wiele wspominanych, niebezpiecznych substancji.

MASZ PYTANIA?

Zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy, nasz dział wsparcia jest do Twojej dyspozycji!

Firma KLIMATIM od 2013 roku oferuje najwyższej jakości usługi związane z projektowaniem, montażem oraz serwisowaniem systemów do klimatyzacji. Zatrudniamy wyłącznie specjalistów posiadających odpowiednią wiedzę i doświadczenie, by skutecznie pomagać naszym klientom. Do tego oferujemy konkurencyjne ceny.

W razie zainteresowania lub jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Chętnie udzielimy wszystkich potrzebnych odpowiedzi.

Aktualnie nie ma żadnych komentarzy

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Copyright © 2023 - Klimatim Kielce - Wszelkie prawa zastrzeżone.
    Realizacja WEBTEC Agencja Interaktywna